KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16326095

nr 1632 6095

Lennart Hall

(1921-2013), Sverige

Oljemålning, Dam i huckle. Signerad. Olja på duk, 98x38 cm, yttermått inklusive ram: 105x45 cm

Lennart Hall, svensk bildkonstnär född 1921, död 2013.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 15 juli 2024
kl 18:13:13

15/7 18:01:04 1      Vinnande bud

Lennart Hall

Läs mer om Lennart Hall